دانلود نرم افزار Citrix XenApp XenDesktop 7.6 – ……. – …….

دانلود نرم افزار Citrix XenApp XenDesktop 7.6 – ……. – …….

XenDesktop یک مجازی ساز قدرتمند از شرکت Citrix است که با استفاده از آن کاربران میتوانند مستقل از پلتفرم از هر جایی به سیستم عامل ویندوز و برنامه های آن دسترسی داشته باشند. در واقع با نصب ویندوز و برنامه های مورد نیاز در یک مکان مرکزی با عنوان سرور، تمامی کاربران چه دور، چه نزدیک با هر دیوایس و هر پلتفرمی امکان اجرای ویندوز و برنامه های آن را خواهند داشت. تنها چیزی که کاربران نیاز دارند این است که Citrix Receiver مناسب را بر روی دیوایس مورد نظر خود نصب کنند.

ارائه برنامه های ویندوز بر عهده ماژول دیگری با عنوان XenApp میباشد که قبلا به صورت جدا عرضه میشد ولی در ورژن جدید به زیر مجموعه XenDesktop انتقال یافته است. این ماژول به کاربران اجازه میدهد تا به تمامی برنامه های نصب شده بر روی ویندوز (که روی سرور راه دور مستقر است) از طریق وب دسترسی پیدا کنند. XenApp برای اولین بار در سال ۲۰۰۸ توسط شرکت مزبور ارائه شد که البته در آن زمان با نامهای دیگری مانند WinFrame, MetaFreme و … ارائه شده بود. مزیت این روش اشتراکی در این است که کاربران نیازی به نصب نرم افزارهای مورد نیاز خود ندارند و به سادگی به سرور متصل و برنامه مورد نظر خود را اجرا میکنند.

جالب اینجاست که برنامه های ویندوزی بر روی دیوایسهای غیر ویندوزی مانند کامپیوترهای مک، دیوایسهای موبایلی و یا کروم بوک قابل در دسترس کاربران خواهد بود. در واقع برای تمامی پلتفرمهایی که Citrix ریسیور مناسبی ارائه کرده باشد امکان استفاده از XenApp فراهم است. مدیریت متمرکز برنامه ها و سیستم عامل ویندوز مزیت دیگری نیز دارد که باعث کاهش هزینه های سخت افزاری و نیروی انسانی مورد نیاز برای پشتیبانی و  خدمات رسانی به کاربران میشود.

  •  امکان اجرای ویندوز بر روی اکثر پلتفرمهای موجود (به دلیل گستردگی ریسیورهای ارائه شده)
  • اجرای روان نرم افزارها (به شرط اینکه سرعت اینترنت و قدرت پردازش سرور نیز مناسب باشد)
  • کاهش هزینه های نگهداری و ارائه خدمات به کاربران
  • مدیریت متمرکز برنامه ها و کاربران
  • امنیت بالا
  • و…

System Requirements 

 

از فولدر MiniKMS برای رجیستر کردن نرم افزار استفاده کنید.

دانلود بخش ۱ – ۱ گیگابایت

دانلود بخش ۲ – ۴۹۷ مگابایت

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱٫۴۸ گیگابایت