دانلود نرم افزار EPCON CHEMPRO 9.2.1.25173 – ……. – …….

دانلود نرم افزار EPCON CHEMPRO 9.2.1.25173 – ……. – …….

EPCON CHEMPRO نرم افزاری کاربردی برای انجام سریع محاسبات فلش در مهندسی پلیمر است. انجام این محاسبات به صورت دستی کار بسیار زمان بر و مستلزم دقت و هوشیاری بالاست. با استفاده از این برنامه دیگر نیازی به انجام شبیه سازی های پیچیده با نرم افزار THERMA Pro را نخواهید داشت. این محصول تمامی قابلیتهای نرم افزار دیگر این شرکت با عنوان SiNET را داراست و علاوه بر آن قابلیتهای مخصوص خود را نیز دارا میباشد.

EPCON CHEMPRO علاوه بر قابلیتهای نرم افزار ترما پرو، به شما این توانایی را میدهد تا با اطمینان بالایی جدا کننده های فازی و خصوصیات جریان های هیدروکربنی را بدون داشتن تخصص ترمودینامیک مشخص کنید. دقت و سرعت بالای این برنامه زبانزد است و شما میتوانید به کمک این برنامه بدون نیاز به انجام شبیه سازی های پیچیده به سرعت محاسبات مورد نظر خود را انجام دهید و نتایج بسیار دقیقی را دریافت کنید یعنی اینجا نیازی به ایجاد جریانهای مختلف و درام های فلش برای شبیه سازی ندارید بلکه فقط نوع محاسبات فلش مد نظر خود را انتخاب و بعد از وارد کردن فید و خصیصه های فلش نتیجه محاسبات را خواهید دید.

این نرم افزار با استفاده از محاسبات فلش دو فاز و سه فاز کار میکند و برای این کار از دیتابیس AIChE DIPPR استفاده میکند. شبه کامپوننتها به صورت دستی و یا خودکار برای D86, D2887 و … تولید میشود که درصد مولی و محاسبات آن برای هر فاز به صورت مجزا قابل محاسبه است. علاوه بر اینها امکان استفاده از مقیاسهای مختلف برای اندازه گیری ها وجود دارد که میتوان بر اساس کشور یا منطقه خاصی انتخاب شود، ابن کار برای به اشتراک گذاشتن نتایج در سطح جهانی کاربرد فراوانی دارد. EPCON CHEMPRO یکی از بهترین نرم افزارها در این حوزه برای مهندسین پلیمر محسوب میشود.

OS: Windows XP / Vista / Seven / 8 / 8.1

فایل Readme.txt را مطالعه کنید.

دانلود EPCON_CHEMPRO_9.2.1.25173

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۹۴ مگابایت