دانلود نرم افزار Fookes Software Aid4Mail 3.8.0.206 + Portable – ……. – …….

دانلود نرم افزار Fookes Software Aid4Mail 3.8.0.206 + Portable – ……. – …….

Aid4Mail نرم افزار کاربردی جهت مهاجرت, بایگانی و تجزیه و تحلیل داده های ایمیل می باشد. از این نرم افزار در مواقعی که می خواهید به چند حساب ایمیل دسترسی داشته باشید و ایمیل هر حساب را آرشیو و یا بخوانید, می توانید استفاده کنید.

 

ویژگی و امکانات Aid4Mail :

  • مهاجرت ایمیل : انتقال آسان پیام ها بین برنامه های ایمیل و خدمات مبتنی بر وب. برای مثال از Thunderbird به Outlook، یا Eudora به Office 365، یا یاهو به Gmail. بیش از ۴۰ برنامه و خدمات پشتیبانی شده است.
  • مهاجرت یزرگ : افزودن بیش از ۲۰ ایمیل و مهاجرت آسان به هر کدام
  • تبدیل ایمیل : شاید شما نیاز به تبدیل فایل ها از mbox, EML یا DBX به PST داشته باشید؟ یا پیام های ایمیل را در فایل های PDF, CSV یا XML ذخیره کنید؟ یا می خواهید به دیگر فرمت ها تبدیل کنید. Aid4Mail در این زمینه به شما کمک خواهد کرد
  • آرشیو ایمیل : آیا شما به طور مرتب ایمیل خود را آرشیو می کنید؟ اگر نه, پیام های ارزشمند شما در معرض خطر هستند. با این ابزار می توانید ایمیل های خود را آرشیو کنید.
  • کشف ایمیل : مدیریت با دقت حجم زیاد ایمیل, فیلتر کردن و تکرار پیام ها و ذخیره نتایج در فرمت های محبوب
  • ایمیل قانونی : شما نیاز به یک ابزار دقیق دارید که از انواع مختلفی از فرمت ها پشتیبانی می کند, می توانید صندوق های پستی را که از سرویس گیرنده ایمیل خود جدا شده است, بخوانید و پیام های حذف شده را استخراج کنید. Aid4Mail دارای این قابلیت می باشد.

 

Operating System

Windows 8, 7, Vista, XP, 2000, Server 2012, 2008 and 2003. Both Windows 32-bit and 64-bit are supported

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Fookes_Software_Aid4Mail_3.8.0.206_Multilingual

دانلود Fookes_Software_Aid4Mail_3.8.0.206_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۰ مگابایت