دانلود نرم افزار GrindEQ Math Utilities 2015 – ……. – …….

دانلود نرم افزار GrindEQ Math Utilities 2015 – ……. – …….

GrindEQ Math Utilities نرم افزاری تخصصی برای تبدیل مایکروسافت ورد به ویرایش لاتکس و AMS-LaTeX و یا TeX format می باشد. این نوع فرمت به خصوص توسط برنامه هایی نظیر مثماتیکا و متلب قابل فهم می باشد. البته عکس این عمل نیز امکان پذیر است و می توانید فرمت های لاتکس را به فرمت ورد تبدیل نمایید. معادلاتی که با فرمت قدیمی نوشته شده اند را می توانید با ویرایش جدید داشته باشید. امکان ایجاد کردن رفرنس ها و منابع چندگانه در برنامه وجود دارد. این نرم افزار می تواند تصاویری که در فایل ورد شما ذخیره سازی شده است را خارج کند و عکس را به PostScript تبدیل نماید.

در صورت نیاز می توانید سند مورد نظر خود را توسط این برنامه باز نمایید و به طور مستقیم و فوری از آن چاپ بگیرید. با تبدیل ورد به لاتکس، امکان ویرایش معادلات برای شما فراهم می شود و می توانید معادلات را به نحو دلخواه تغییر دهید. از BibTeX bibliographies پشتیبانی می شود و در صورت نیاز، می توانید به جای اینکه کل فایل ورد خود را به لاتکس تبدیل نمایید، تنها بخش به خصوصی از آن که خود برای برنامه تعیین می کنید را عوض نمایید. تفاوتی نمی کند که ورد شما از نوع ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی باشد، هر دو ورژن توسط این نرم افزار ساپورت می شود. در صورت نیاز می توانید به تبدیل های batch و چندتایی نیز بپردازید، یعنی به طور همزمان چند فایل مختلف را تبدیل نمایید.

ویژگی های نرم افزار GrindEQ Math Utilities :

  • چندین زبان مختلف توسط این نرم افزار پشتیبانی می شود.
  • امکان تبدیل فایل های ورد به فرمت لاتکس
  • تبدیل لاتکس به اسناد قابل ویرایش مانند ورد
  • اگر فایل شما بسیار حجیم و بزرگ است، بهتر از آن را به چند بخش ۶۰ صفحه تبدیل نمایید و سپس عملیات تبدیل را بر روی فایل مورد نظر انجام دهید، زیرا فشار زیادی به پردازنده و رم شما خواهد آمد.

  OS : Microsoft Windows XP/2003/Vista/7/8

Other : Microsoft Word XP/2003/2007/2010/2013 32 or 64 bit

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود GrindEQ_Math_Utilities_2015

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۴ مگابایت