دانلود نرم افزار Microsoft BizTalk Server 2016 Enterprise Edition – ……. – …….

دانلود نرم افزار Microsoft BizTalk Server 2016 Enterprise Edition – ……. – …….

معمولا در سازمانهای بزرگ مخصوصا سازمانهای تجاری، مراودات و جریانهای کاری درون سازمان تابع ضوابطی است و میتوان برای اکثر عملیات رایج در آن سازمان الگوها، قالبها و جریان های کاری قاعده مندی را استخراج کرد. در مقیاس کوچک معمولا خود افراد امکان مدیریت بهینه این شرایط را دارا هستند ولی با افزایش مقیاس سازمان کم کم اوضاع آشفته میشود و نیازمند محصولاتی مانند Microsoft Biztalk Server هستیم که خطای انسانی را نداشته باشند و یا لااقل حداقل خطاها را داشته باشند.

Microsoft Biztalk Server یکی از نرم افزاری است که شرکت مایکروسافت برای اتوماسیون اداری سازمانها ارائه کرده است. این محصول در واقع مجموعه ای از راه حلهای نرم افزاری مختلف میباشد که طبق روشهای خاص خود در یک سرور سخت افزاری مجزا مستقر میشود و سیستم های تابعه درون سازمان نیز بعد از پیکربندی مناسب جزئی از این شبکه خواهند شد.

Microsoft Biztalk Server بعد از استقرار، مدیریت کامل پیغامها و روابط درون سازمانی را به عهده میگیرد و امکان قاعده مند کردن این روابط برای مدیران رده بالا به راحتی فراهم است. در واقع این محصول اطلاعات و قالبهای پراکنده را منظم میکند و در قالب یک داشبورد مدیریتی اطلاعات مفیدی به کاربران ارائه میدهد. سرویس بیزتاک مبتنی بر دو لایه پیغام و  هماهنگ کننده است که در کنار هم تمامی تراکنشهای داده ای را مدیریت میکنند.

Microsoft Biztalk Server Compatibility:

Computer and processor

A computer with an Intel Pentium-compatible CPU that is:

۱ GHz or higher for single processors

۹۰۰ MHz or higher for double processors

۷۰۰ MHz or higher for quad processors

Hyper-threading and dual-core processors are supported.

The 64-bit versions of BizTalk Server require a 64-bit operating system running on an x64-based system. Computers based on CPUs that are compatible with the AMD64 (x86-64) and Extended Memory 64-bit Technology (EM64T) processor architecture are considered x64-based systems.

BizTalk Server is not supported on Itanium-based systems.

Memory

۲ GB of RAM

Hard disk

۱۰ GB of available hard disk space for a complete installation including the operating system and all prerequisite software. The hard disk must be NTFS formatted.

Drive

CD-ROM or DVD-ROM drive (shared or attached)

فایل ISO را Mount کرده و نرم افزار را نصب و استفاده کنید.

مشخصات دقیق ورژن ۲۰۱۶:

File Name: en_biztalk_server_2016_enterprise_x64_dvd_9492854.iso

Release Date: 10/31/2016

Languages: English

SHA1: 9D74DDDD670331DDC3AC28E382E4933F1D90B112

دانلود Microsoft BizTalk Server 2016 Enterprise Edition

دانلود Microsoft BizTalk Server 2013 R2 Enterprise Edition

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۳۱ مگابایت