دانلود نرم افزار Uniblue PowerSuite 2016 4.4.2.0 – ……. – …….

دانلود نرم افزار Uniblue PowerSuite 2016 4.4.2.0 – ……. – …….

Uniblue PowerSuite نرم افزاری مناسب جهت بهینه سازی سرعت ویندوز و نگهداری بهتر از سیستم است. شرکت Uniblue در واقع با ترکیب کردن سه محصول دیگر خود تحت عناوین RegistryBooster, DriverScanner  و SpeedUpMyPC در یک پکیج جامع و یکپارچه این محصول را عرضه کرده است. توسط این برنامه کاربران راحت تر قادر به نگهداری و بهینه سازی سیستم خود خواهند بود. نظارت بر سلامتی سیستم و نگهداری از آن حتی برای کاربران حرف ای کار هم کار ساده ای نیست و در بهترین حالت زمان زیادی صرف این کار خواهد شد.

اینکه حواستان باشد سیستم عامل آپدیت باشد، آخرین پچ های امنیتی آن نصب شود. یا دیتابیس آنتی ویروس بروزرسانی شود. درایورهای جدید دانلود و نصب شوند. رجیستری از کلیدهای اضافی پاکسازی شود. فایلهای زائد سیستم حذف شوند، تاریخچه مرورگرها و ردپاهای ثبت شده در برنامه های مختلف پاک شوند. درایوهای هارد، دفراگمنت شوند و بسیاری از کارهای دیگر واقعا زمان و برنامه ریزی میخواهد. این برنامه آمده است تا زحمت این کار را از دوش کاربران بردارد.

با استفاده از نرم افزار Uniblue PowerSuite انجام این امور بسیار آسان تر خواهد شد و همواره سیستمی بروز، سریع و پایدار خواهید داشت. توسط این نرم افزار اغلب خطاهای رجیستری، کلیدهای نامعتبر و زائد آن حذف خواهند شد. تمامی مشکلات مربوط به کاهش سرعت بوت سیستم شناسایی و برطرف میشود. با تنظیم درست این بخش بهبود چشمگیری در سرعت بالا آمد ویندوز شاهد خواهید بود. درایورها و آپدیتهای سیستم عامل به صورت خودکار و در صورت تمایل طبق زمان بندی دانلود و نصب میشوند.

به راحتی میتوانید حجیمترین فایلهای سیستم را شناسایی و در صورت لزوم حذف کنید. میتوانید بکاپهای قدیمی ویندوز را حذف کنید تا حجم زیادی از درایو ویندوز تخلیه شود. این موضوع مخصوصا در مواردی که از هاردهای SSD استفاده میکنید حائز اهمیت است چرا که فضای این نوع دیسکها ارزشمند است و نباید با داده های قدیمی و بی استفاده پر شود. شما میتوانید فایلهای تکراری را شناسایی و یک ورژن از آنها را حذف کنید. امکان دفراگ کردن درایوهای سیستم به صورت خودکار نیز وجود دارد.

Uniblue PowerSuite Minimum System Requirements 

Intel® Pentium® ۳ ۵۰۰MHz or equivalent processor

At least 256MB RAM

۷۵۰MB free hard disk space

Graphics mode 800×600, 16-bit colour

Internet Explorer® ۸

Microsoft® Windows® XP, Windows Vista®, Windows 7, Windows 8

and Windows 10

Active Internet connection

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Uniblue_PowerSuite_2016_4.4.2.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۱ مگابایت